Jsme naivní

20. února 2016 v 12:47 | Katherine de Luk |  Proud myšlenek

Jsme naivní. Když se nám někdo líbí jsme naivní.
A hrozný je, že to víme a nechceme s tím nic udělat.Někdo se nám začne líbit. Jdete na to místo, kde se vyskytuje jen abyste ho viděli, pak se nechtěně dovíte, že je zadaný. Ale to vás neodradí, stejně tam chodíte každý týden s nadějí, že ho uvidíte a něco se stane, ale jak dopředu víme, nestane se nic.

Když se na vás usměje, berete to osobně, jako znamení toho, že se mu taky líbíte. Když vás pozdraví a vy k němu stojíte zády, takže by mohl projít a vy by ste si toho ani nevšimly, berete to taky jako znamení. Proč mě pozdravil? Zas tak se neznáme, mohl projít okolo mě a ani nepípnout. To určitě něco znamená.

Dál se vyskytujete na tom místě kde on dejme tomu pracuje a stále čekáte, že se něco stane. Z prvu jste veselý, že ho vůbec vidíte, ale to brzo přejde, pak nastoupí hlodač v hlavě, který vám říká, že si to celé jen moc berete, že se k vám chová jen přátelsky jako k ostatním. To vás začne žrát a začne se ve vás odehrávat boj. Víte, že si to jen namlouváte, ale něco ve vás tomu chce věřit a taky tomu věří, že za tím je něco víc.

Ale jak poznáme jestli si to jen nenamlouváme nebo máme opravdu správné tušení (6 smysl) ?

A tak nám nezvývá nic, než se ráno probudit, pokračovat v našich povinnostech a jen čekat, co se z toho vyklube...


 


Komentáře

1 Executor Executor | E-mail | Web | 28. dubna 2016 v 18:31 | Reagovat

Uf, to je veľmi presne vyjadrené... to musím potvrdiť a pritom nie som blogový papagáj chváliaci všetko, čo prečíta. Zažil som stavy, kedy som presne to znamenie čakal. Niečo vo vnútri odmietalo veriť, že situácie ide v môj neprospech, aj keď to bolo jasne vidieť. Snáď sa nám bude dariť už len lepšie.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama