Leden 2016

Čekám

27. ledna 2016 v 12:25 | Katherine de Luk |  ♣ Téma Týdne ♣

Čekám na signál, stále nepřichhází a tak čekám dál.

Když ženy nebo muži říkají, že nejsou připraveni na vztah, tak "lžou".

Mám to zrovna tak nastavené. Vzala jsem si "volno" od vztahů abych našla samu sebe. Našla co mě baví a čemu bych se chtěla věnovat.
Nedokážu si představit, že bych s někým chodila. Že bych si s někým dokázala povídat a smát se o srdce jen tak, bez požití alkoholu.
A když se náhodou s někým seznámím tak mojí obranou je, že řeknu, že nejsem připravená na vztah.
Sama ale dobře vím, že kdyby ten dotyčný byl ten "pravý" tak nějaká nepřipravenost na vztah nehraje roli a vrhnu se do toho po hlavě!

Takže pokud vám někdo řekl, že není na vztah připraven, tak se mu nelíbíte natolik aby byl schopen na tu nepřipravenost zapomenout.Největší chyby

18. ledna 2016 v 18:48 | Katherine de Luk |  ♣ Téma Týdne ♣

Jo, největší chybou bylo založení tohoto blogu, protože mi to vůbec nejde! :D Vtip, ale nejsem žádnej bloger, vůbec nemám nápady, co sem psát a ani nenám moc chut sem psát. Peace. :D

Většinou si chci vylejt srdce, když mě něco trápí, a toho je poslední doubou málo. Díky bohu. :) Takže inspirace je na nule. :) A o tom, jak se učim na zkoušky se toho moc psát nedá. :D ---> Sedím a šrotím, opakuju a přeříkávám. :D Zábavný. :)

Mír a lásku pro Všechny!


Milujeme Prahu!

11. ledna 2016 v 12:58 | Katherine de Luk |  Proud myšlenek


Praha Mě miluje (metro mě přivítá odérem z blitky a v buse čuchám zaschlou chcanku) a Já miluju Prahu!Poslední den mého života

6. ledna 2016 v 19:20 | Katherine de Luk

Poslední den mého života

Co bych asi tak dělala? Nemám tušení!
Je toho tolik a zároveň tak málo. Navíc z toho tolika je těch věcí jen málo podstatných.


Proč?

6. ledna 2016 v 18:44 | Katherine de Luk |  Proud myšlenek

Proč nám lidé vstupují do života? Vidíte je jednou, něčím na vás zapůsobí a zmizí. Proč? K čemu to je? Mají pro nás nějaký opravdový význam, nebo mají jen vyplnit chvíle našeho života, aby nevypadal tak prázdně? Proč si některé lidi pamatujeme i několik let, občas si na ně vzpomeneme, když oni to tak nemají? Nebo mají? Proč nám byli posláni? A proč, když si tu osobu pamatujeme nekontaktujeme? Jsme srabi!? Proč nám není dáno zůstat v kontaktu? Mělo by to vůbec význam? Možná by nám pak ta osoba vlastně ani zajímavá nepřišla, kdybychom ji poznali více?

(Erik je The best!)


☼○☼


Novoroční předsevzetí

3. ledna 2016 v 21:30 | Katherine de Luk |  ♣ Téma Týdne ♣

Každý moje novoroční předsevzetí je od samého začátku odsouzeno k zániku. Snad nikdy jsem nic nedodřela, proto si žádná oficiálně už ani nedávám, nemá to význam.

Ikdyž letos jsem měla jedno na mysli. A to. Nejíst maso. Ale víte jak to chodí, dnes jsem si daěa mamčinu výbornou svíčkovou a pěknej kousek masa. :D Takže, sem si to trochu upravila a zmírnila jen na omezení konzumace masa. ☼