Leden 2016

Čekám

27. ledna 2016 v 12:25 | Katherine de Luk |  ♣ Téma Týdne ♣

"Čekám na signál, stále nepřichhází a tak čekám dál."

Když ženy nebo muži říkají, že nejsou připraveni na vztah, tak "lžou".

Mám to zrovna tak nastavené. Vzala jsem si "volno" od vztahů abych našla samu sebe. Našla co mě baví a čemu bych se chtěla věnovat.
Nedokážu si představit, že bych s někým chodila. Že bych si s někým dokázala povídat a smát se od srdce jen tak, bez požití alkoholu.
A když se náhodou s někým seznámím tak mojí obranou je, že řeknu, že nejsem připravená na vztah.
Sama ale dobře vím, že kdyby ten dotyčný byl ten "pravý" tak nějaká nepřipravenost na vztah nehraje roli a vrhnu se do toho po hlavě!

Takže pokud vám někdo řekl, že není na vztah připraven, tak se mu nelíbíte natolik aby byl schopen na tu nepřipravenost zapomenout.Poslední den mého života

6. ledna 2016 v 19:20 | Katherine de Luk

Poslední den mého života

Co bych asi tak dělala? Nemám tušení!
Je toho tolik a zároveň tak málo. Navíc z toho tolika je těch věcí jen málo podstatných.


Proč?

6. ledna 2016 v 18:44 | Katherine de Luk |  Proud myšlenek

Proč nám lidé vstupují do života? Vidíte je jednou, něčím na vás zapůsobí a zmizí. Proč? K čemu to je? Mají pro nás nějaký opravdový význam, nebo mají jen vyplnit chvíle našeho života, aby nevypadal tak prázdně? Proč si některé lidi pamatujeme i několik let, občas si na ně vzpomeneme, když oni to tak nemají? Nebo mají? Proč nám byli posláni? A proč, když si tu osobu pamatujeme nekontaktujeme? Jsme srabi!? Proč nám není dáno zůstat v kontaktu? Mělo by to vůbec význam? Možná by nám pak ta osoba vlastně ani zajímavá nepřišla, kdybychom ji poznali více?

(Erik je The best!)


☼○☼