Stesk po letních radovánkách

30. listopadu 2015 v 18:06 | Katherine de Luk |  Proud myšlenek


Ani to není tak dlouho co je léto fuč a mě už se po něm stýská. Sice nemám moc velký horka v lásce, ale tohle studený období se mi taky moc nelíbí.Sedím na postely, přikrytá dekou, v hrnečku čaj a noťas na klíně. :) Studentský to život, který právě v tuto chvíli jde mimo mě. Teď se kochám několika vybranými fotkami z léta o které se podělím s virtuálním světem. ♥

 


Komentáře

1 Calwen Calwen | Web | 10. prosince 2015 v 19:06 | Reagovat

Ahoj, fotky jsou nádherné. Je to jakoby čas letěl světelnou rychlostí a ono to tak vlastně je. Čas se zrychluje, chystá se převrat. Pro mně osobně bylo tohle léto nejhorší ze všech (jak asi víš, umřel mi můj milovaný pejsek, který by měl dneska svůj pátý svátek). A navíc jsem hodně spjatá s přírodou a to neustálé sucho mě dost tíží. Na tvých fotkách ale vypadá idylicky :). Jinak, chystáš se vydat článek o knize Ženy, které běhaly s vlky??? Už několikrát jsem ji v knihkupectví držela v ruce, ale vždycky byla nějaká přednější knížka. Zajímá mě tvůj názor :).

2 Katherine de Luk Katherine de Luk | Web | 13. prosince 2015 v 10:56 | Reagovat

[1]: Ahoj Calwen. Máš moc pěknou přezdívku. :) Vím, a je mi to moc líto. :( Nám umřel pejsek pred 2 léty a na jeho letošní výročí umřela fenka našim sousedům. Je to smutný, ale i zvláštní... Ano, podle fotek, ale i ve skutečnosti, ta louka na které je to focené nebyl náznak toho že by trpěla suchem. Jen námi vysazená mladá tráva neměla dost vody a uschnula, jelikož na ní celé dny svítilo slunce. Proto si myslím, že příroda je mocná čarodějka, je silná a jedno horké léto ji nepoškodí na tolik, aby se z toho nedostala. Příroda (život) si vždy a všude najde místečko, kde vykvést.:) V knížce jsem se dostala pouze ke druhé kapitole, začala jsem chodit na vysokou a vůbec teď nečtu, ale až se kní vrátím a dočtu ji, tak o ní určitě napíšu. ☼ Krásnou zimu. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama