Strašidla pod postelí

28. července 2015 v 12:57 | Katherine de Luk |  ♣ Téma Týdne ♣

Převážná většina lidí má svá strašidla pod postelí, která si s nimi pohrávají. MuHeHeHee.. :D


Myslím, že jsou to všechno jenom lidské strachy. Strachy našeho ega aby se něco neprovalilo, nebo abychom o něco nepřišli, nebo aby se v našem "úžasném" světě nic "zlého" nestalo. Nebo aby nám někdo něco neudělal. Nebo nás děsí něco co už se stalo, nemůžeme se s tím vyrovnat a tak se nám to v noci vkrádá do našich myšlenek. Proč se to stalo, proč zrovna mně? Nebo proč jim a né mně? Co když na to někdo přijde? Že jsem to neudělal jinak!

Všechno to jsou věci (události) se kterými jsme se nevyrovnali nebo nesmířili. Je to velká škoda, protože kdybychom přijali život takový jaký je, nestálý. Život je nestálý. Nic netrvá a nežije věčně. Život je neustále v pohybu, mění se, přetváří se. Kdybychom ho takto chápali a chápali tak sami sebe. Už bychom se nad ničím tak nepozastavolali. Naše vlastní "chyby" a události které se nám přihodily, by se prostě staly a zkončily a člověk by šel dál. A tím by se utvářel i sám člověk , přijal by to co se mu stalo, co se událo v jeho v životě, samozřejmě by si z toho něco vzal a pokračoval by ve svojí cestě. Je to tak prosté.

Nezahrnuju do těchto strachů obavy o někoho nám blízkého, to si myslím není strašák pod naší postelí. Pokud ovšem v našich obavách o někoho nezacházíme do extrémů...

Mír a pokoj v duši!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama