Květen 2015

Mizernost

26. května 2015 v 23:15 | Katherine de Luk |  Proud myšlenek

Je to až neuvěřitelný.. Přibližně do konce dubna jsem se cítila suprově, nadšeně, plná elánu.. Ale co začal Květen jde to nějak do háje. Nic mě nebaví, nic mě nezajímá, všechno a všichni mě otravují, nedávám to moc najevo, snažím se to skrýt a dělat jakoby nic, ale uvnitř mě to žere, mam chuť vybuchnout a všechny a především sebe poslat někam do dalekýho háje.. Dlouho sem se takhle necítila..

Plašit zvěř

23. května 2015 v 16:06 | Katherine de Luk |  Krásy Země
Jsem dost líná osoba a tak dnešní rozhodnutí, že půjdeme na procházku pro mě bylo dost nezvyklé. :D

Kousek za barákem máme malej lesík, je to spíš úvoz s pár stromy a keři, ale je to dost zarostlé a tak se nám v něm usídlili srnci a srny. Je nám to známo, několikrát jsme se s mladým srncem potkali, ale vždy to bylo klidné setkání, nikdy se nevyplašil jen pomalounku odběhl a ztratil se v houští..

A jak si tak dnes jdeme už s tušením, že ho dnes nespatříme, nám náš malý pes utekl z pěšiny a za něčím čenichal, koutkem oka jsem spatřila malinkatého srnečka nebo srknu, to nevím, ale bylo jisté že je narozené letos. Ten náš raubíř na něho zavrčel, malej se na oplátku rozhodl zapištět. V tom se objevila velká srna a dala se na úprk a pes se hnal za ní.. Malé zůstalo tam kde bylo, v pořádku.. Po chvilce pes přiběhl nazpět, a tak jsme ho čaply a dál jsme nepokračovaly, vrátili jsme se domů a shodli se, že tam už se psem chodit nebudeme..

.. Je to ale úžasný spatřit divoké zvíře jen tak na procházce a navíc tak malinké.. ♥

.. Sice mě moc netěší to že jsme je polekaly, ale jelikož se jim nic nestalo a náš pes není trhač, tak věřím, že zítra už o ničem nebudou vědět.. ☼

.. :D Zrovna teď mi spí pes u nohou a asi se mu zdá o jeho honu na srnu, protože kňučí a poštěkává..