Katherine de Luk

8. března 2015 v 22:02 | Katherine de Luk |  O mě
Co tak o sobě napsat. Něco poutavého pro to aby vás tento blog zaujal. Ničím takovým já ale neoplívám, nebo jsem nic tak zajmavýho na sobě ještě nenašla, nic co by ostatní ohromilo..


Jsem dnes jednadvacetiletá holka spokojená s tím, že jsem..
Jsem na pracaku už druhým rokem, jelikož jsem po ukončení střední a následně jazykové školy odjela na podzim toho roku na dva měsíce do států a další rok (r. 2014) na přelomu jara a léta jsem si to zopakovala. Od té doby jsem doma, sem tam brigáda. Být doma můžu být pouze a jen díky mým rodičům, které i s jejich chybami miluju. Doma nebudu na pořád, proto se letos od září chystám na VŠ.

Sportem nežiju, občas si ráda zaplavu, jdu se "proběhnout" do lesa nebo se alespon doma protáhnu. Koníčků a zájmů taky moc nemám. Ničemu se nevěnuju v plném nasazení a tak znám dost věcí, ale žádnou z nich pořádně. Proto někdy ráda čtu, vyrábím něco rukama, vařím, vykládám karty, svíčkuju, filmuju, duchovně se vzdělávám a pečuju o pár mých kytek..

Ono je toho daleko víc, ale vypisovat vám to sem všechno nebudu, i když mám zrovna dneska nějakou psavou.. tak se snad brzo ukážu a bud něco přidám nebo něco rozeberu víc. Usmívající se
 


Komentáře

1 Calwen Calwen | 9. března 2015 v 16:59 | Reagovat

No jo práce. Ještě, že jsem teprv na střední, protože už se na tom pracáku vidím sedět. Ještě že mi nevadí úklidové a těžké práce. Každopádně máš dalšího čtenáře ;).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama